Hier kan een melding komen te staan

Groepsarrangement: Van Tralies naar Turf

Stap in het verleden en proef de sfeer van Veenhuizen tijdens dit unieke groepsarrangement ‘Van Tralies naar Turf’.
Een afwisselende dag vol historie, natuur en gezelligheid. Na een smakelijk ontvangst met koffie en gebak duik je het Gevangenismuseum in voor verhalen over straffen van vroeger én nu. Vervolgens schuif je aan voor een goed verzorgde lunch bij het museumrestaurant. Na de lunch trek je zelf met een kaart de natuur in voor een verfrissende wandeling door het veenlandschap.

Groepsgrootte: min. 15 – max. 60 personen

Duur: +/- 3 uur

Prijs: €42,50 p.p. (voor kinderen t/m 12 jaar €28,50 p.p.)

Periode: dit arrangement is het hele jaar door te boeken


 

Programma

11.00 uur – Ontvangst met koffie/thee en gebak

12.00 uur – Bezoek Gevangenismuseum

13.00 uur – Lunch ‘Verwende Pauper’

14.00 uur – Veenwandeling met wandelkaart ‘Veenvertellingen’


 

Lunch

Verwende Pauperlunch: soep van de dag*, biologisch triangelbroodje gezond*, broodje kroket*, fruitsalade, melk, jus d’orange, koffie en thee.

*is of kan vegetarisch bereid worden. Graag bij reservering aangeven.   


 

Wandelkaart ‘Veenvertellingen’

Ontdek het landschap en de verhalen van het veen tijdens een bijzondere wandeling. Bij de entree van het Gevangenismuseum ontvang je een wandelkaart en kies je uit drie routes van 6, 11 (wandelen) of 21 (fietsen) kilometer. Onderweg kom je QR-codes tegen die je toegang geven tot boeiende audiofragmenten met lokale verhalen en geschiedenis. Een wandeling vol natuur, cultuur en beleving.


 

Uitbreidingsmogelijkheden

Voor wie nog meer wil beleven, is het mogelijk om op basis van beschikbaarheid het museumbezoek uit te breiden met:

 


 

Vraag vrijblijvend een voorstel aan via het contactformulier:

Aanmeldformulier Groepsarrangementen

  • DD slash MM slash JJJJ

 

Meer informatie of vragen?

Neem voor meer informatie of vragen contact op met de afdeling Reserveringen, tel: 0592-388264, [email protected].

Let op: er kan tot uiterlijk 14 dagen voor aanvang gereserveerd worden.